Biz Kimiz ?

Biz Kimiz ?

Merhaba!

Biz Hocaoğlu Fotoğrafçılık markası adı altında Manisa/Akhisar' da çiftlerine özel fotoğraf çekim platosu bulunan ve Akhisar Merkezde bulunan ofislerimiz ile faaliyet gösteren bir firmayız.

Babamızdan bizlere karanlık oda zamanından bu yana fotoğrafçılığın her döneminde küçüklükten başlayarak bu zamana kadar taşıdığımız ve bu mesleği büyüterek ve geliştirerek sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

2020 yılında Akhisar'da bir ilk olarak çekim platosunu hizmete açarak, kendine özgü konseptler, wedding taglar ışıltılı dekorlar ve botanik bahçe havasıyla içeresinde kapalı ve açık alanı mevcut olan (Tiny House ev, Bungalov Üçgen Ev, Ahşap Kamelyası, başak tarlası vb. bir çok dekorları bulunan) çiftlerimize muhteşem bir deneyim sunmaktayız.

Düğün Fotoğrafçılığı alanında 20 yılı geçen bir tecrübe ile yeni evlenecek olan çiftlere hizmet vermekteyiz. Başlıca yapmış olduğumuz hizmetler; Düğün ve nişan dış mekan çekimleri, sünnet çekimleri, düğün hikayeleri, reklam tanıtımları ve düğün ile nişan organizasyonları esnasındaki yapılan çekimlerdir.

Çekimlerimizi aynı zamanda kurucularımız olan Sezer HOCAOĞLU ve İsmail HOCAOĞLU gerçekleştirmektedir.

Sizleri de ofislerimize veya platomuza çay kahve içmeye bekliyoruz...